mai programok
IDŐPONTOK
2015

                       2015


jan.  1  CS
jan.  2.  P         Pihenőnap (szabadságnap helyett)
jan.  3. SZ
jan.  4.  V


jan.  5.  H
jan.  6.  K
jan.  7. SZ
jan.  8. CS         Adóelőleg levonását érintő nyilatkozatok visszajuttatása a munkaügyre
jan.  9.  P
jan. 10. SZ         Munkanap
jan. 11.  V


jan. 12.  H   9:30  Osztályvezetői értekezlet (XII. ép.);
             13:00  A kompenzáció igényléséhez szükséges nyilatkozat leadási határideje 
jan. 13.  K  11:00  Maria Lugaro előadása (XII. ép.)
jan. 14. SZ  11:00  Juhász Zoltán előadása (I. ép.)
jan. 15. CS  11:00  Dombi Péter előadása (XII. ép.);
                    Kapacitásigények osztályonkénti leadása (délutánig)
jan. 16.  P  12:00  Publikációk ellenőrzésének határideje
jan. 17. SZ         Az MTA-beszámoló kapcsán az FTE-értékek megadása (témafelelősök)
jan. 18.  V


jan. 19.  H
jan. 20.  K
jan. 21. SZ  14:00  Az Atomki a TTKarneválon 18:00-ig (Kölcsey)
jan. 22. CS
jan. 23.  P         Fiatal kutatói javaslatok elküldése Máté Zoltánnak
jan. 24. SZ         Az MTA-beszámoló kapcsán az oktatási tevékenység bejelentése (mindenki) ;
                    Az MTA-beszámoló kapcsán az osztályonkénti 14adat.xls-fájlok elkészítése (osztályvezetők) ;
                    Az MTA-beszámoló kapcsán a tématerületenkénti anyag elkészítése (témafelelősök)
jan. 25.  V


jan. 26.  H 
jan. 27.  K
jan. 28. SZ
jan. 29. CS
jan. 30.  P
jan. 31. SZ   
feb.  1.  V   9:00  Részleges áramszünet 13-ig



feb.  2.  H         A 2015. évi Környezetvédelmi Tudományos Ifjúsági Pályadíj
                    beadási határideje az igazgatói titkárságra
feb.  3.  K  17:00  Fiatal kutatói OTKA-pályázatok (PD) elektronikus benyújtási határideje
feb.  4. SZ   9:00  Joachim Burgdörfer előadásai (Kis. Fiz. Tsz., I. 124.);
             17:00  Kutatói OTKA-pályázatok (K) elektronikus benyújtási határideje

feb.  5. CS   9:00  Joachim Burgdörfer előadásai (Kis. Fiz. Tsz., I. 124.)
feb.  6.  P   9:00  Joachim Burgdörfer előadásai (Kis. Fiz. Tsz., I. 124.);
                    Adóadatlapok átvételi határideje a munkaügyön
feb.  7. SZ   
feb.  8.  V


feb.  9.  H   9:00  Osztályvezetői értekezlet (I. ép.)
feb. 10.  K  11:00  Karl B. HAASE előadása (XII. ép.);
                    PD- és K-otkapályázatok postai benyújtási határideje;
             17:00  Nemzetközi együttműködési OTKA-pályázatok (NN) elektronikus benyújtási határideje
feb. 11. SZ  11:00  Iva Brezinova előadása (I. ép.)
feb. 12. CS  11:00  Martin Seiler előadása (XII. ép.)
feb. 13.  P
feb. 14. SZ   
feb. 15.  V         A vendégkutatói pályázat leadásának belső határideje



feb. 16.  H         Vákuumtechnikai tanfolyam (XII. ép.)                 
feb. 17.  K         Vákuumtechnikai tanfolyam (XII. ép.);
                    NN-otkapályázatok postai benyújtási határideje
feb. 18. SZ  11:00  A Tudományos Tanács ülése (I. ép.)
                    Vákuumtechnikai tanfolyam (XII. ép.)
feb. 19. CS         Vákuumtechnikai tanfolyam (XII. ép.)
feb. 20.  P         Vákuumtechnikai tanfolyam (XII. ép.)
feb. 21. SZ   
feb. 22.  V


feb. 23.  H           
feb. 24.  K  11:00  Jose L. TAIN előadása (XII. ép.)
feb. 25. SZ
feb. 26. CS  11:00  Naohiko OTSUKA és Hiromitsu HABA előadása (XII. ép.)
feb. 27.  P
feb. 28. SZ         MTA mobilitási utazási kerettel kapcsolatos pályázati határidő
márc. 1.  V


márc. 2.  H  14:00  Dóra Balázs előadása (XII. ép.)
márc. 3.  K
márc. 4. SZ
márc. 5. CS  11:00  Nikolay Shvetsov-Shilovskiy előadása (I. ép.)
márc. 6.  P
márc. 7. SZ
márc. 8.  V


márc. 9.  H   9:00  Osztályvezetői értekezlet (I. ép.);
             10:00  Braun Mihály habilitációs előadása (XII. ép.);
             14:00  Bővített sugárvédelmi továbbképzés (XII. ép.)
márc.10.  K  14:00  Bővített sugárvédelmi továbbképzés (XII. ép.)
márc.11. SZ  14:00  Bővített sugárvédelmi továbbképzés (XII. ép.)
márc.12. CS  14:00  Bővített sugárvédelmi továbbképzés vizsgája (XII. ép.)
márc.13.  P
márc.14. SZ
márc.15.  V         OMAA-pályázati határidő


márc.16.  H  24:00  Évkönyvcikkek leadásának határideje
márc.17.  K  11:00  Akram Mukhamedzhanov előadása  (XII. ép.)
márc.18. SZ
márc.19. CS  11:00  Horváth Dezső előadása  (XII. ép.);
                    Nyilatkozatok leadási határideje 
márc.20.  P  11:00  Tornyi Tamás PhD-elővédése (XII. ép.)
márc.21. SZ
márc.22.  V


márc.23   H   9:00  Joachim Burgdörfer előadásai (VIII. ép.)
márc.24.  K         PIPAMON workshop (Hotel Aquaticum)
             15:00  Péter Petreczky előadása (VIII. ép.)
márc.25. SZ         PIPAMON workshop (Hotel Aquaticum)
márc.26. CS         PIPAMON workshop (Hotel Aquaticum)
márc.27.  P   9:00  Joachim Burgdörfer előadásai 
márc.28. SZ
márc.29.  V


márc.30.  H
márc.31.  K  11:00  Király Beáta előadása (XII. ép.);
             16:00  A Fény Éve (Kis. Fiz. Tsz.)
ápr.  1. SZ  10:00  Pálinkás Miklósné tájékoztatója  (XII. ép.);
             13:00  Kuti István PhD-védése (XII. ép.)
ápr.  2. CS  11:00  Filep György előadása (XII. ép.)
ápr.  3.  P
ápr.  4. SZ
ápr.  5.  V


ápr.  6.  H
ápr.  7.  K
ápr.  8. SZ
ápr.  9. Cs  11:00  Wittek Péter előadása (XII. ép.)
ápr. 10.  P
ápr. 11. SZ
ápr. 12.  V


ápr. 13.  H
ápr. 14.  K  11:00  Helyzetkép (XII. ép.);
             16:00  Carlo Rubbia előadása weben keresztül (XII. ép.)
ápr. 15. SZ  11:00  Trencsényi Réka PhD-védése (XII. ép.);
             13:00  Pótlólagos sugárvédelmi tanfolyam (I. ép.)
ápr. 16. CS  11:00  Kökényesi Sándor előadása (XII. ép.)
ápr. 17.  P  12:00  Jelentkezési határidő az Atomki for ELI miniworkshopra;
             13:00  Pótlólagos sugárvédelmi tanfolyam (I. ép.)
ápr. 18. SZ
ápr. 19.  V


ápr. 20.  H  11:00  Atomki for ELI miniworkshop (XII. ép., I. ép.)
ápr. 21.  K  11:00  Király Beáta előadása (XII. ép.)
ápr. 22. SZ
ápr. 23. CS  11:00  Fényes Tibor előadása (XII. ép.)
ápr. 24.  P
ápr. 25. SZ
ápr. 26.  V


ápr. 27.  H
ápr. 28.  K  15:00  Takács Gábor előadása (VIII. ép.)
ápr. 29. SZ
ápr. 30. CS  11:00  Adam Maj előadása (XII. ép.);
             14:30  Csedreki László PhD-védése (XII. ép.)
máj.  1.  P
máj.  2. SZ
máj.  3.  V


máj.  4.  H
máj.  5.  K
máj.  6. SZ  11:00  Ulrich HEINZMANN előadása (XII. ép.);
             11:00  A 2014.évi személyi jövedelemadó-elszámolások átvételének határideje
máj.  7. CS  11:00  Szilasi Szabolcs előadása (XII. ép.)
máj.  8.  P
máj.  9. SZ
máj. 10.  V


máj. 11.  H  12:00  Jelentkezési határidő az anyagtudományi előadássorozatra
máj. 12.  K   9:00  Jelentkezési határidő Stolterfoht előadására
máj. 13. SZ
máj. 14. CS  11:00  Katz Sándor előadása (XII. ép.)
máj. 15.  P  10:00  Az Anyagtudományi Laboratórium 10 éves múltja (XII. ép.)
máj. 16. SZ
máj. 17.  V



máj. 18.  H         1+1%-os nyilatkozatok kísérőjegyzékének aláírása 15:45-ig
máj. 19.  K         1+1%-os nyilatkozatok kísérőjegyzékének aláírása 15:45-ig
máj. 20. SZ
máj. 21. CS  11:00  Filep György előadása (XII. ép.)
máj. 22.  P
máj. 23. SZ  10:00  Áramszünet az V. épületben 16 óráig
máj. 24.  V


máj. 25.  H
máj. 26.  K
máj. 27. SZ  16:00  Regisztrációs határidő a pénteki rendezvényre
máj. 28. CS  11:00  Cseh József előadása (XII. ép.)
máj. 29.  P   9:30  Orvos-biológiai minikonferencia (XII. ép.)
máj. 30. SZ
máj. 31.  V


jún.  1.  H   9:30  Osztályvezetői értekezlet (I. ép.)
jún.  2   K  11:00  Horváth Dezső előadása (XII. ép.)
jún.  3. SZ  11:00  Szécsényi Zsolt előadása (XII. ép.)
             14:00  Szécsényi Zsolt és Schunk János előadása (Szalay-terem)
jún.  4. CS  11:00  Papp Zoltán előadása (XII. ép.)
jún.  5.  P  22:00  Karbantartás az ivóvízhálózatban 6-án 2-ig
jún.  6. SZ
jún.  7.  V


jún.  8.  H
jún.  9   K         Szünet a pénztárban
jún. 10. SZ

jún. 11. CS  11:00  Angeli István előadása (XII. ép.)
jún. 12.  P  14:00  Jelentkezési határidő a Pharmatom zárórendezvényre
jún. 13. SZ
jún. 14.  V


jún. 15.  H
jún. 16   K  10:00  Pharmatom zárórendezvény (XII. ép.)
jún. 17. SZ
jún. 18. CS  10:30  A Tudományos Tanács ülése (XII. ép.)
             15:00  Angyal Anikó PhD-elővédése (I. ép.)
jún. 19.  P
jún. 20. SZ
jún. 21.  V


jún. 22.  H
jún. 23.  K         Jelentkezési határidő a juniálisra
jún. 24. SZ
jún. 25. CS  11:00  Radnai Gyula előadása (XII. ép.)
jún. 26.  P         Az iskolakezdési támogatáshoz szükséges nyilatkozat leadási határideje;
             13:00  Juniális     
jún. 27. SZ
jún. 28.  V


jún. 29.  H
jún. 30.  K
júl.  1. SZ
júl.  2. CS
júl.  3.  P
júl.  4. SZ
júl.  5.  V


júl.  6.  H
júl.  7.  K  15:00  Polonyi János előadása (VIII. ép.)
júl.  8. SZ
júl.  9. CS         A beiskolázási utalványok átvétele
júl. 10.  P         A beiskolázási utalványok átvétele
júl. 11. SZ
júl. 12.  V


júl. 13.  H  16:00  A fiatal kutatói pályázatok beadási határideje
júl. 14.  K
júl. 15. SZ
júl. 16. CS
júl. 17.  P
júl. 18. SZ
júl. 19.  V


júl. 20.  H
júl. 21.  K
júl. 22. SZ
júl. 23. CS
júl. 24.  P         Az E.ON mind a 2db áramváltó főkapcsolót cseréli
júl. 25. SZ
júl. 26.  V


júl. 27.  H
júl. 28.  K
júl. 29. SZ
júl. 30. CS
júl. 31.  P
aug.  1. SZ
aug.  2.  V


aug.  3.  H
aug.  4.  K
aug.  5. SZ
aug.  6. CS
aug.  7.  P  13:00  Az ügyintézés befejezése a szünet előtt.  
aug.  8. SZ         Munkanap
aug.  9.  V


aug. 10.  H         Az ügyintézési szünet első napja
aug. 11.  K
aug. 12. SZ
aug. 13. CS
aug. 14.  P
aug. 15. SZ
aug. 16.  V


aug. 17.  H
aug. 18.  K
aug. 19. SZ
aug. 20. CS
aug. 21.  P         Pihenőnap;
                    Az ügyintézési szünet utolsó napja
aug. 22. SZ
aug. 23.  V


aug. 24.  H
aug. 25.  K
aug. 26. SZ
aug. 27. CS
aug. 28.  P
aug. 29. SZ
aug. 30.  V


aug. 30.  H
szep. 1.  K
szep. 2. SZ
szep. 3. CS

szep. 4.  P
szep. 5. SZ
szep. 6.  V


szep. 7.  H   9:30  Osztályvezetői értekezlet (I. ép.)
szep. 8.  K
szep. 9. SZ         A XII. épületi felvonó üzemszünetének kezdete
szep.10. CS
szep.11.  P
szep.12. SZ
szep.13.  V


szep.14.  H
szep.15.  K
szep.16. SZ
szep.17. CS
szep.18.  P  12:00  Pályázati határidő kétoldalú nemzetközi kutatási projektekre
szep.19. SZ
szep.20.  V


szep.21.  H         Az Akadémiai Ifjúsági Díjra és az Atomki Ifjúsági Díjára vonatkozó pályamunkák beadási határideje
szep.22.  K  14:00  Szemészeti vizsgálat 16-ig
szep.23. SZ  14:00  Szemészeti vizsgálat 16-ig
szep.24. CS  11:00  Bemutatkozás (XII. ép.)
szep.25.  P         Jelentkezési határidő "Kutató hallgató" ösztöndíjra;
             14:00  Kutatók éjszakája a Bem téren;
             18:00  Kutatók éjszakája: Braun Mihály előadása (XII. ép.)
szep.26. SZ
szep.27.  V


szep.28.  H  10:45  A szavazólapok átvétele a kutatói fórumhoz;
             11:00  Kutatói fórum (XII. ép.);
                    A XII. épületi felvonó üzemszünetének várható befejezése;
                    A VI. épületi felvonó üzemszünetének kezdete
szep.29.  K   8:30  SIGN 2015 Workshop (XII. ép.);
             11:00  Ricz Sándor előadása (Bp., Wigner);
             14:00  Szemészeti vizsgálat 16-ig
szep.30. SZ   9:00  SIGN 2015 Workshop (XII. ép.);
             14:00  Szemészeti vizsgálat 16-ig
okt.  1. CS   9:00  SIGN 2015 Workshop (XII. ép.)
okt.  2.  P   9:00  SIGN 2015 Workshop (XII. ép.)
okt.  3. SZ
okt.  4.  V


okt.  5.  H
okt.  6.  K  14:00  Szemészeti vizsgálat 16-ig
okt.  7. SZ  11:00  Demes Sándor előadása (I. ép.);
             14:00  Szemészeti vizsgálat 16-ig
okt.  8. CS   8:00  A sugárexpozícióban dolgozók vérvétele 9:30-ig
okt.  9.  P   8:00  A sugárexpozícióban dolgozók vérvétele 9:30-ig
okt. 10. SZ
okt. 11.  V


okt. 12.  H   9:30  Osztályvezetői értekezlet (I. ép);
                    AXA posztdoktori pályázati lehetőség kezdete
okt. 13.  K  14:00  Szemészeti vizsgálat 16-ig;
             16:30  ELFT-taggyűlés (XII. ép)
okt. 14. SZ  14:00  Szemészeti vizsgálat 16-ig
okt. 15. CS         Egyetemi oktatási témakiírások megújításának határideje;
             14:00  Janovics Róbert PhD-elővédése (XII. ép.)
okt. 16.  P         A Szalay-díjra való jelölés határideje;
                    A pénztár technikai okok miatt zárva tart
okt. 17. SZ
okt. 18.  V


okt. 19.  H  24:00  Az Ifjúsági Nemzetközi Konferencia Pályázat benyújtási határideje
okt. 20.  K  14:00  Szemészeti vizsgálat 16-ig
okt. 21. SZ  14:00  Szemészeti vizsgálat 16-ig;
             14:00  A sugárveszélyes munkakörben dolgozók belgyógyászati vizsgálata 17-ig
okt. 22. CS   8:00  A sugárveszélyes munkakörben dolgozók belgyógyászati vizsgálata 12-ig;
                    Szabadságengedély és táppénzes papír leadási határideje a munkaügyön
okt. 23.  P         A VI. épületi felvonó üzemszünetének várható befejezése;
okt. 24. SZ
okt. 25.  V


okt. 26.  H
okt. 27.  K         Regisztrációs határidő Csikai Gyula köszöntésén való részvételhez
okt. 28. SZ  10:00  A Tudományos Tanács ülése (XII. ép.)
okt. 29. CS  11:00  Rendezvény Csikai Gyula 85. születésnapja tiszteletére (XII. ép.)
okt. 30.  P  12:00  A Fizikusnapok új rendhagyó órái bejelentésének határideje
okt. 31. SZ
nov.  1.  V


nov.  2.  H   9:00  3rd XLIC General Meeting (Centrum Hotel);
              9:30  Osztályvezetői értekezlet(I. ép.)
nov.  3.  K   8:30  3rd XLIC General Meeting (Centrum Hotel)
nov.  4. SZ   8:30  3rd XLIC General Meeting (Centrum Hotel);
             14:00  A sugárveszélyes munkakörben dolgozók belgyógyászati vizsgálata 17-ig
nov.  5. CS   8:00  A sugárveszélyes munkakörben dolgozók belgyógyászati vizsgálata 12-ig;
             11:00  Fényes Tibor előadása (XII. ép.)
nov.  6.  P
nov.  7. SZ
nov.  8.  V


nov.  9.  H
nov. 10.  K  11:00  Papp Tibor előadása (XII. ép.)
nov. 11. SZ  10:00  A Szalay-díj átadása a DAB-ban;
             12:30  Palcsu László előadása (MTA Székháza);
             15:30  Zár a könyvtár
nov. 12. CS   9:00  Erzsébet-utalványok átvétele a pénztárban 12-ig;
             11:00  Mészáros Péter előadása (XII. ép.)
nov. 13.  P   9:00  Erzsébet-utalványok átvétele a pénztárban 12-ig;
                    AXA posztdoktori pályázat határideje
nov. 14. SZ
nov. 15.  V


nov. 16.  H
nov. 17.  K  11:00  Pető Mária előadása (XII. ép.)
nov. 18. SZ
nov. 19. CS  11:00  Glodán Györgyi előadása (XII. ép.);
             13:00  Könyvtárnyitás
nov. 20.  P  11:00  Próbameghallgatás (XII. ép.)
nov. 21. SZ
nov. 22.  V


nov. 23.  H  16:30  Kövér Ákos előadása (XII. ép.) Fizikusnapok
nov. 24.  K   9:00  Jelentkezési határidő az INARIE workshopra;
             15:00  Molnár Dénes előadása (VIII. ép.);
             16:30  Néda Zoltán előadása (XII. ép.) Fizikusnapok
nov. 25. SZ  16:30  Szabó Gábor előadása (XII. ép.) Fizikusnapok
nov. 26. CS  15:30  Science on Stage megbeszélés (XII. ép.);
             16:30  Erdélyi Róbert előadása (XII. ép.) Fizikusnapok
nov. 27.  P  16:00  Látogatóközponti program egyéni érdeklődők számára Fizikusnapok
nov. 28. SZ
nov. 29.  V


nov. 30.  H         Az Atomki Külső Tanácsadó Testületének látogatása;
             14:00  INARIE workshop (XII. ép.)
dec.  1.  K   9:00  INARIE workshop (XII. ép.)
dec.  2. SZ   9:00  INARIE workshop (XII. ép.);
             15:00  Tőkési Károly előadása (Szeged, SZTE);
                    Külföldi kutatási infrastruktúrákban való részvételi igény jelzése
dec.  3. CS
dec.  4.  P  14:00  Magfizikus klubdélután (I. ép.)
dec.  5. SZ
dec.  6.  V


dec.  7.  H   9:30  Osztályvezetői értekezlet (I. ép.)
dec.  8.  K
dec.  9. SZ
dec. 10. CS  11:00  Király Beáta és Molnár József előadása  (XII. ép.)
dec. 11.  P   8:00  Vízóracsere 10:00-ig az I.-II.-III. épületekkel kapcsolatosan;
             11:00  Trócsányi Zoltán előadása (XII. ép.);
             12:00  Infra pályázati ötletek beküldési határideje
dec. 12. SZ         Munkanap
dec. 13.  V


dec. 14.  H  10:30  A Tudományos Tanács ülése (XII. ép.)
             11:30  Csige Lóránt intézeti habilitációs védése (XII. ép.)
dec. 15.  K   8:00  A 2016-ra vonatkozó nyalábidő-igények leadási határideje
dec. 16. SZ
dec. 17. CS
dec. 18.  P
dec. 19. SZ
dec. 20.  V


dec. 21.  H         TéT-pályázatok beadási határideje;
                    Publikációbejelentések pótlásának határideje 
dec. 22.  K  10:30  Tornyi Tamás PhD-védése (XII. ép.)
dec. 23. SZ         A 2016-os kapacitásigények leadási határideje
dec. 24. CS         Pihenőnap
dec. 25.  P
dec. 26. SZ
dec. 27.  V


dec. 28.  H         Szabadságnap;
             8:00   Hidegüzem-ügyelet 12-ig
dec. 29.  K         Szabadságnap
dec. 30. SZ         Szabadságnap
dec. 31. CS         Szabadságnap;
             8:00   Hidegüzem-ügyelet 10-ig


     2016


jan.  1.  P
jan.  2. SZ
jan.  3.  V


jan.  4.  H
jan.  5.  K         A kétoldalú nemzetközi együttműködési szándékok felmérésének határideje
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
jan.  6. SZ
jan.  7. CS
jan.  8.  P
jan.  9. SZ
jan. 10.  V


        ***


jan. 12.  K  13:00  A kompenzációval és adóelőleg-levonással kapcsolatos nyilatkozatok leadásának határideje
jan. 13. SZ         Lendület pályázati anyagok feltöltésének határideje
jan. 19.  K  11:00  Székelyhidi László előadása (XII. ép.)
jan. 22.  P  14:00  Magfizikus klubdélután
jan. 28. CS         Ünnepi szeminárium (XII. ép.)
feb.  2.  K  11:00  Papp Attila PhD-értekezésének előzetes vitája (I. ép.)
feb.  9.  K  11:00  Sönke SZIDAT előadása (XII. ép.)
feb. 15.  H         Vendégkutatói javaslattétel határideje